ZEL: Tweedaagse Longgeneeskunde
“De Tweedaagse” gaat digitaal in 2021.
Hoesten, meer dan Corona!
De NHG-standaarden die over de (bovenste) luchtwegen gaan kent u natuurlijk allemaal. Maar wat weet u over interstitiële longaandoeningen? Welke zijn de blinde vlekken in uw anamnese? Hoe hoog doseert u protonpompremmers in geval van reflux gerelateerd hoesten? Hoe zat het ook weer met de bradykinine pathway? Wat zijn bronchiëctasieën eigenlijk? Welke onderzoeken vinden er plaats op de chronisch hoest poli?
Hoe ziet deze nascholing eruit?
Er worden filmpjes, van elk rond de 30 minuten, opgenomen door drie longartsen waarin zij hun presentatie met u delen. U kunt deze vanaf 1 april op een door uzelf gekozen moment bekijken.
Hierna volgt er een korte toets, deze is nodig voor de accreditatie.
De vragen die u naar aanleiding van deze presentaties heeft kunt u vooraf mailen naar nascholing@zel.nl Deze worden via een zoommeeting met u besproken samen met de longarts en huisarts.
Deze bijeenkomst wordt gegeven met longarts vanuit het FG&V
Is geaccrediteerd voor 3 punten hiervoor dient de volledige scholing te zijn gevolgd.
Let op:
Dit programma, is weliswaar in een andere vorm, in 2020 aangeboden als onderdeel van de tweedaagse.
Doelgroep:Huisarts
Planning
Datum | Begin | Eind |
22-04-2021 | 16:30 | 18:00 |
Locatie
OnlineLedenprijs
€ 0,00Niet-ledenprijs
€ 250,00Voor ZEL nascholingen bestaan diverse financieringsstromen en daardoor verschillende tarieven. Klik op deze link voor informatie.
Afmeldprocedure
Bij verzuim en afmelden is artikel 13 van de algemene voorwaarden van toepassing. Klik op deze link voor informatie